Депутати Волиньради "взялися" за Кіндера

Спеціальна комісія Волиньради невдоволена тим, як мер Ковеля Олег Кіндер вирішує земельні питання, запропонувала міським депутатам розпочати процедуру відкликання міського голови.

Таку пропозицію тимчасова контрольна комісія з питань земельних відносин під головуванням Володимира Кучера подала 23 червня, під часвиїзного засідання в Ковелі, – пише проКовель.

Обласні депутати не задоволені тим, як міський голова вирішує проблеми із виділення земельних ділянок учасникам АТО. Своєю чергою у виданні наголосили, що представники міської влади на засідання не з'явилися.

Так, зокрема, мати загиблого учасника АТО Олексія ТарасюкаНадія Андріївна, твердить, що отримала ділянку в болотистій місцевості Ковеля, не придатній для будівництва. Жінка забажала поміняти цю землю і ще на початку червня зверталася до депутатів Волиньради з проханням допомогти їй у цьому.

Проте станом на 23 червня, каже Надія Тарасюк, її питання досі не вирішене. Попри те, що у переддень відбулася сесія Ковельської міської ради.

Зі схожою проблемою до членів комісії звернулася дружина учасника АТО Людмила Громико. Вона розповіла, що два роки тому її чоловікові дали землю, але в болоті. Тепер вона нібито оббиває пороги владних кабінетів, щоб обміняти її або хоча б вимостити за кошти бюджету.

В підсумку, комісія ухвалила рішення, в якому повторно звернулася до Ковельського міського голови терміново вирішити питання з наданням земельної ділянки Надії Тарасюк.

Крім того, комісія забажала інформацію з приводу земельних ділянок Ковеля, уже виділених учасникам АТО.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
25.06.2017 13:09
Переглядів2728
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:46
25.06.2017
Олег
Тут ця тема цікавіше викладена. http://volynrada.gov.ua/news/zvedennya-rakhunkiv-z-merom-politichni-bataliyi-chi-sistemni-zlovzhivannya-pri-virishenni-zemel
останні новини
16-07-2018 15-07-2018 14-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг