У Волиньраді підтримали програму розвитку АПК

Комплексну програму розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2020 роки підтримали обранці обласної громади.

Як розповів під час позачергової третьої сесії Волинської обласної ради 10 березня директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко, програма орієнтована на підтримку особистих селянських господарств та малих фермерських господарств, – інформує ІА Волинські Новини.

Депутат Віталій Заремба зазначив, що профільна комісія підтримала проект програми попри те, що окремі її пункти мають декларативний характер.

Загальний обсяг фінансових ресурсів для реалізації програми становить 58,5 мільйона гривень, із яких 25,1 мільйона – це кошти загального фонду обласного бюджету, 1,8 мільйона гривень – кошти спецфонду обласного бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКІ ФЕРМЕРИ – ПРОТИ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМЛЕКСУ РЕГІОНУ

Депутат Костянтин Зінкевич запропонував доповнити один із пунктів програми. Так, він попросив передбачити дотацію для фермерських господарств, особистих селянських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, які мають до 50 гектарів землі.

На те, що у програмі не згадується галузь льонарства звернув увагу депутат Сергій Сівак. Також він зауважив, що область лишилася без великих молокозаводів.

Посадовець зауважив, що те, що підприємство "Комо" звернуло виробництво, не означає, що молоко в області не заготовляється. Так, 10 тонн молока на день може переробляти цех в Угринові. Юрій Горбенко розповів, що відносно льону є спільний проект з білорусами, який передбачає відродження цієї галузі на Волині.

Зрештою, обранці обласної громади підтримали проект комплексної програми.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
11.03.2016 09:01
Переглядів601
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг