ЛПЕ виділило півтора мільйона гривень на "інші витрати"

Керівництво комунального підприємства "Луцьке підприємство електротранспорту" підприємства електротранспорту не надало комісії з вивчення проблем діяльності ЛПЕ детального бюджету.

Про це стало відомо на засіданні тимчасової комісії у середу, 16 березня, – інформує Район.Луцьк.

На попередньому засіданні комісії депутати просили, аби їм надали детальний бюджет ЛПЕ за 2015 рік, аби вони могли ознайомитися з усіма витратами та доходами підприємства. На чергове засідання керівництво ЛПЕ принесло план бюджету, проте він не задовольнив депутатів.

Член комісії депутат Костянтин Петрочук обурився, тим, що в документі не вказано, на що конкретно витрачали вказані суми.

"Там де більші цифри, аніж заробітна плата, пише "інші витрати". Які це інші витрати? От 1 мільйон 467 тисяч також інші витрати. Що це за півтора мільйона?" – поцікавився депутат.

Голова комісії Ігор Поліщук нагадав, що головний бухгалтер Лариса Каткова обіцяла надати детальний план по закінченню звітного періоду.

"Нам цікаво подивитися детальний бюджет. Ми дуже мало можемо зрозуміти з цього документа", – зазначив депутат.

Проте бухгалтер запевнила, що приховувати підприємству нічого, але саме у такій формі вони оформляють бюджет ЛПЕ.

На засіданні вирішили, що кожен з членів комісії надасть пропозиції, які саме витрати потрібно розписати детально. Голова комісії об'єднає їх і подасть листом на підприємство електротранспорту.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
16.03.2016 16:46
Переглядів764
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг