Волинь може повернути 26 мільйонів "дорожніх" грошей

Депутати вийшли з пропозицією переглянути індикативні показники митниці в контексті збільшення плану.

Минулоріч були внесені зміни до бюджету країни, за якими 50% із понад планових митних зборів залишались областям, а їх чотири (Львівська, Волинська, Чернівецька та Одеська) на ремонти доріг. Волинь за лютий 2016 року виконала планові показники на 120 мільйонів гривень. Відтак, 50% від цієї суми автоматично акумулюються на спецрахунках для спорудження доріг, зокрема, й тієї, що з'єднує Луцьк та Львів, – повідомляють Відомості.

Отже, народні депутати вийшли з пропозицією переглянути індикативні показники митниці в контексті збільшення плану. А, зважаючи на те, що парламентарі мали намір внести такі зміни "заднім" числом: затвердити зміни у березні, а ввести в дію з січня, для регіонів такі дії обернулися би втратами на мільйони. До прикладу, волинянам довелося би повертати 26 мільйонів гривень "дорожніх" грошей.

Поки остаточного рішення не оприлюдено. Однак достеменно відомо, що збільшення індикативних показників митниці не зачепить січень-лютий цього року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
21.03.2016 09:38
Переглядів577
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг