Депутати Луцькради проти того, щоб вулицю назвали іменем Бориса Клімчука

Депутати Луцькради виступили проти того, щоб називали вулиці іменами людей, які належали до "Партії регіонів".

Благодійний фонд "Рідна Волинь" зареєстрував на сайті Луцької міської ради петицію, в якій пропонують назвати одну із вулиць міста іменем Бориса Клімчука. Про це розповіа секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко 22 березня під час засідання комісії з питань перейменування назв вулиць.

Вона додала, що петиція набрала 331 голос із трьохсот необхідних. Депутат Луцької міськради Микола Федік зауважив, що жодним чином не можна називати вулицю в честь людини, яка представляла "Партію регіонів" та інтереси президента-втікача Віктора Януковича.

"Методи роботи Клімчука і Януковича були ідентичні. Вибори в нас не відбувались, а робились Борисом Петровичом. Можна назвати сто аргументів, чому не варто називати жодним чином вулицю іменем людини, яка представляла "Партію Регіонів", – сказав він.

Депутат Луцькради Павло Данильчук зазначив, що в місті взагалі не варто називати вулиці в честь людей, які належали до "Партії Регіонів".

Начальник відділу охорони культурної спадщини управління культури Луцькради Петро Троневич сказав, що Борис Клімчук був дуже ефективним керівником, який зробив для Волині чимало, і коли був головою облдержадміністрації, то залучив в область багато коштів. Тому, на його думку, він вартий того, щоб в його честь назвали вулицю.

"Я працював з Клімчуком і дійсно він був один з найефективніших керівників. Навіть можна підняти цифри і побачити скільки грошей було залучено в область при Клімчуку", – сказав Петро Троневич.

Однак депутати проголосували проти того, щоб одну з вулиць називали в честь Бориса Клімчука.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
22.03.2016 13:30
Переглядів985
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:18
22.03.2016
Микола
Якщо це викликає розбрат- не називати, на на часі. Приїхали ми з Майдану і, з потяга,- до облради. Як Климчук пішов, без бійні і попросивши прощення,- викликало повагу.
останні новини
16-10-2018 15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг