У Волиньраді придумали, на що витратять "туристичні" кошти

Депутати Волинської обласної ради затвердили програму розвитку туризму та рекреації у Волинській області на 2016-2020 роки.

Про це стало відомо у четвер, 7 квітня, під час засідання позачергової сесії облради.

Загальний обсяг фінансування складає 9 млн 951 тис гривень. Із цих коштів: 5 млн 316 тис гривень забезпечить обласний бюджет, 4 млн 635 тис гривень – із місцевих бюджетів. Кошти з інших джерел не передбачені.

Програмою розвитку туризму та рекреації передбачено покращення рівня екскурсійного обслуговування та туристичного супроводу, проведення наукових досліджень та конференцій в галузі туризму, створення дорадчих органів в галузі туризму області та співпраця із громадським сектором, створення умов для залучення інвестицій у розвиток туристичної інфраструктури, будівництва нових закладів відпочинку та тимчасового проживання, позначення маршрутів проїзду до туристичних об'єктів та місць туристичних відвідувань тощо.

Депутат Вячеслав Рубльов підтримав проект програми, але поцікавився чи було внесено доповнення та рекомендації, які були прийняті профільною комісією.

Директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка відповів, що ці пропозиції не були затверджені департаментом фінансів, отже вони не включені.

У підсумку депутати підтримали рішення, врахувавши правки, внесені профільною комісією.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
07.04.2016 17:11
Переглядів1004
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:14
07.04.2016
відділ кадрів
А тим коштам відразу "приробить" ноги Дубняк, який з роботи керівника апарату ОДА опинився на роботі в облраді :) О то кадри влаштовують в облраду і куди новий голова дивиться?! Чи то за його спиною вирішували "решала"?
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг