Земельники Волині спрямували до бюджету більше 300 тисяч гривень

Упродовж першого кварталу 2016 року волиняни отримали 23 299 безкоштовних адміністративних послуг у земельній сфері. Це на 4817 більше, аніж за аналогічний період 2015 року.

Про це повідомили в ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

Найчастіше громадяни зверталися щодо видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та реєстрували наділи. Таких послуг було надано 7472 та 7433 відповідно.

Водночас, за перші три місяці поточного року було надано й 4942 платні послуги, що на 342 більше проти цього ж проміжку часу в 2015-му. Відтак, до загального фонду державного бюджету земельники Волині спрямували 308,6 тис. грн, – приріст до минулого року становить 55,7 тис.грн.

Переважно волиняни зверталися щодо отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – таких довідок надано 4668.

"Державні кадастрові реєстратори працюють оперативно, аби громадяни могли вчасно і без затримок отримати належні їм довідки, витяги та відомості. Адже чимало процесів у бізнесі, зокрема, відбуваються спираючись виключно на відомості у земельній сфері. Аби спростити доступ до адмінпослуг, з ініціативи Держгеокадстру, від 1 січня 2015 року органи земельних ресурсів надають послуги і через центри надання адміністративних послуг", - розповідає начальник Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.

Довідка: Держгеокадастр та його територіальні органи надають платні та безоплатні адмінпослуги за трьома основними напрямками:

1) внесення інформації до бази даних Державного земельного кадастру (державна реєстрація земельних ділянок, обмежень у використанні земель);

2) видача з бази даних витягів та довідок (витяг з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, обмеження у використанні земель, довідка, що містить узагальнену інформацію про землі, викопіювання з кадастрової карти);

3) інші послуги (проведення державної експертизи тощо).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
11.04.2016 12:51
Переглядів439
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг