Авіакомпанії надаватимуть ЄС персональні дані пасажирів

Європарламент ухвалив законодавчу директиву щодо зобов'язання авіакомпаній передавати персональну інформацію про пасажирів (PNR), які прилітають на територію ЄС з третіх країн, а також відбувають за межі Співтовариства.

Метою нового законодавства є запобігання, виявлення, розслідування та покарання за тероризм та інші тяжкі злочини, – повідомляє Укрінформ.

"Авіакомпанії будуть зобов'язані передавати національним компетентним органами дані про пасажирів, які прибувають усіма рейсами з третіх країн до ЄС, а також відбувають у зворотному напрямку", - заявили у Європарламенті.

У свою чергу, країни-члени повинні будуть утворити підрозділи щодо інформації про пасажирів з метою отримання від авіакомпаній та зберігання цих даних. Вони будуть уповноважені і зобов'язані обмінюватися такою інформацією з національними підрозділами з інших країн-членів, а також з Європолом.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
14.04.2016 15:01
Переглядів421
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018 16-06-2018 15-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг