Проблемні питання шахтарів Нововолинська вивчатиме новообраний міністр Насалик

Волинський народний депутат Ігор Гузь від імені шахтарів та себе особисто запросив новообраного міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика відвідати Нововолинськ, аби вивчити проблемні питання шахтарів та напрацювати нові підходи до вирішення проблем галузі.

"Я прошу вас, Ігоре Насалику найближчим часом відвідати Нововолинськ, зустрітися з шахтарськими трудовими колективами, щоб спільно напрацювати нову філософію вирішення шахтарських питань, а ми готові допомогти вам в шахтарському питанні", – цитує народного депутата прес-служба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЛЯ ДОБУДОВИ ШАХТИ НА ВОЛИНІ ПОТРІБНА ІНВЕСТИЦІЯ У 1,5 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ

Депутат висловив сподівання на конструктивну співпрацю з новим міністром, людиною, яка має досвід у цій сфері і працювала в Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу.

Ігор Гузь також додав, що попередній міністр Володимир Демчишин, на жаль, не об'єктивно справився зі своїми обов'язками щодо розвитку вугільної галузі.

Нагадаємо, що завдяки законопроекту Ігоря Гузя та Михайла Бондаря шахта №10 "Нововолинська" отримає 100 мільйонів гривень на продовження будівництва. Загалом вугільна галузь отримає 250 мільйонів гривень.

"100 мільйонів – це не багато. Але за ці кошти шахтарі зможуть працювати далі, отримувати зарплату та підтримувати "життя" вугільних підприємств", – зауважив Ігор Гузь.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
14.04.2016 20:18
Переглядів397
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг