Волинь активніше за інші регіони підтримує військкомати

Упродовж 2015 року та цьогоріч волиняни активніше за жителів інших областей України підтримували військові комісаріати.

Так, під час засідання ради оборони області голова облдержадміністрації Володимир Гунчик критично висловився щодо діяльності військових комісаріатів, наголосивши, що виконання державних завдань, зокрема щодо укомплектації військових частин контрактниками, – це компетенція військових, а не цивільних, – повідомили у відділі інформаційної політики Волинської ОДА.

"На 99 %, шановні комісари, це ваша компетенція і ваш прямий обов'язок. Те, що робить влада і громада – прояв громадянської позиції і розуміння важливості працювати на обороноздатність країни. Якщо бачитиму, що у військових комісаріатах працюють без ініціативи, вноситиму як голова облдержадміністрації пропозиції про кадрові зміни. У багатьох випадків військові комісари перетворюються на виконавців, зокрема й рішень ради оборони. Але ви повинні ставити задачу, а влада шукати можливостей надати підтримку", – підкреслив губернатор.

Також він додав, що минулоріч та у 2016 році волиняни надали особливо відчутну підтримку військкоматам. На відміну від інших регіонів країни, волиняни віднайшли ресурс для фінансування цільових програм.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
15.04.2016 14:41
Переглядів427
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг