У місцевої влади на Волині вимагають кошти на ремонт дороги

Жителі вулиць Ватутіна та Природної міста Любомля ось уже деякий час намагаються домовитись з місцевою владою щодо капітального ремонту дорожнього проїзду, що проходить поруч з цими вулицями та створює незручності для них.

На сесії Любомльської міської ради, що відбулась у четвер, 2-го червня, зі зверненням до міського голови Романа Ющука виступили жителі міста з проханням передбачити кошти у міському бюджеті на ІІ-ге півріччя цього року для капітального ремонту дорожнього проїзду на вулиці Володимирській та 1-го Травня, – пише Кордон.

За словами жителів цих вулиць, проект та експертиза на цю ділянку дороги виконана ще в минулому році.

"Оскільки цей проїзд з'єднує дві центральні вулиці міста, до яких прилягає ще дев'ять вулиць, а також під час закриття залізничних переїздів по ньому значний рух транспорту, то неякісне дорожнє покриття створює незручності для руху автівок та жителів навколишніх будинків. До того ж, висока запиленість не дозволяє нормально дихати ні пішоходам, ні мешканцям будинків", – сказано у зверненні, під яким стоїть чимало підписів.

До сесійної зали прийшли такі жителі вулиць Ватутіна та Природної: Сергій Нагорнюк, Олександр Шульган, Микола Бугайчук, Василь Пархомук, Володимир Артем та Олександр Мариньоха.

Любомльчани попросили погодити це звернення, а якщо ні, то пообіцяли перекрити переїзди, як робили минулого року.

"Приїдьте та подивіться, як ми живемо, коли вікна не можливо відчинити, бо пилюка стоїть постійно, а машини літають одна за одною. Ми вже давно просимо. Згадайте, як ми минулого року на два тижні перекрили дорогу. Обіцяємо, що зробимо таке й цього разу, тільки на довший термін", – заявив один із жителів.

Депутат Анатолій Жолоб пояснив, що, звісно ж, варто передбачити ці кошти у міському бюджеті, проте більш нагальним питанням є ремонт дороги по вулиці Української Армії.

Жителі відповіли, що не проти ремонтів на інших ділянках доріг у місті, проте просять не забувати, що вкотре вимагають капітального ремонту саме на цих вулицях.

Депутати зазначили, що візьмуть до уваги це звернення у плануванні міського бюджету на ІІ-ге півріччя, тобто вже на наступній черговій сесії міської ради намагатимуться розглянути та обговорити це питання більш детально.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
08.06.2016 17:15
Переглядів472
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:30
29.06.2016
Denys Kuznetsov
Як живеться Гуменецькій громаді в режимі "Сам собі господар": http://decentralization.gov.ua/success/item/id/10
останні новини
18-06-2018 17-06-2018 16-06-2018 15-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг