Дорожній фонд на Волині створять у 2017 році

Одним із пріоритетним питань в уряді назвали створення у 2017 року державного дорожнього фонду. Наразі на Волині фактично такий фонд існує, оскільки ремонт доріг фінансують з бюджетів різних рівнів.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 4 липня, – пише ІА "Волинські Новини".

Зі слів голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, питання організації роботи державного дорожнього фонду піднімали під час його зустрічі з Прем'єр-міністром. Йдеться про об'єднання двох систем фінансування, щоб створити, зокрема, передумови виконання програми дій уряду на 2016-2017 роки. У 2017 році створення дорожнього фонду є одним з пріоритетних питань. Голова ОДА зауважив, що поінформував Прем'єр-міністра про те, що де-факто обласний дорожній фонд працює вже протягом двох років, відколи є співфінансування з усіх рівнів бюджетів по ремонту та відновленню доріг, включно з держбюджетом. Де-юре це питання потрібно завершити після прийняття Закону України "Про дорожній фонд".

Нагадаємо, що раніше представників влади на Волині закликали акумулювати кошти для ремонту та відновлення доріг як державного, так і місцевого значення.

Організаційні та законодавчі роботи зі створення дорожнього фонду обіцяли завершити до наступного року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
04.07.2016 17:54
Переглядів651
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг