Мийку на ЛПЕ можуть передати іншій структурі

Задля зменшення витрат Луцького підприємства електротранспорту (ЛПЕ) на персонал, мийку планують передати профільному підприємству на умовах аутсорсингу.

Про це у четвер, 14 липня, під час дня депутата "Ознайомлення з ходом виконання ремонтних робіт на Луцькому підприємстві електротранспорту" повідомив заступник міського голови Сергій Григоренко, – пише Район.Луцьк.

Аутсорсинг передбачає передачу компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду. Організація, що приймає на себе певні функції, повинна професійно спеціалізуватися у цій сфері.

У випадку ЛПЕ планують залучити до співпраці підприємство, яке спеціалізується на мийці транспорту. Таким чином зекономити кошти, які витрачають на роботу персоналу.

"Ми вивчаємо досвід передових підприємств електротранспорту України. Зокрема, були в Тернополі, де ремонтні пункти і мийку віддали іншим підприємствам, які цим займаються. Це зменшує витрати на персонал. Тому ми теж плануємо виставити на відкритий конкурс, щоб якась структура взяла приміщення в оренду", – зазначив він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
14.07.2016 19:31
Переглядів844
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-09-2018 23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг