Активісти фізично протистоятимуть зрізанню дерев на Лесі Українки

Луцький громадський активіст Ігор Алексєєв вважає роботу комісії, яка обстежувала стан дерев на вулиці Лесі Українки, профанацією і каже, що варто створити свою комісію.

Для того, щоб дерева зрізувати, вони повинні бути дійсно аварійні. Так прокоментував висновки комісії, яка 12 серпня проводила обстеження дерев на вулиці Лесі Українки, Алексєєв.

"Мої спроби спілкуватися з цими експертами завершилась нічим. Кажуть, треба зрізати дерева, бо старі, лікувати теж не можна, бо старі. Це зовсім не той підхід про, який ми домовлялися з мером. Ці панове, які називають себе а-ля експертами, повинні були б знати, що липа, рекомендована ще Радянським Союзом як міське дерево, може жити до 300 років, а якщо її лікувати, то ще більше, й одна з небагатьох, яка не руйнує й не підриває своїм корінням ні асфальту, ні бруківки", – сказав Ігор Алексєєв.

Громадський активіст каже: у випадку, якщо ці дерева комунальники захочуть зрізувати, то люди влаштують фізичне протистояння.

Він додав, що найближчим часом доведеться створити свою комісію, куди увійдуть люди, які займаються деревами і які дадуть фахову оцінку, чи дійсно дерево хворе, чи варто лікувати, чи насправді аварійне, треба його зрізувати або ні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
16.08.2016 17:41
Переглядів1592
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:09
17.08.2016
Сірожа
Алєксєєв взагалі десь працює? Пурнули тоді з удару - місця собі, бідний, не може знайти...
18:04
16.08.2016
Циля
Єто маразм. Таки маразм! Єтот Алексеев- он хто? Дендролог? Біолог? олух? Комисия - єто на троих? Ведь пока он борьбу ведет по Леси, за гнилі липи- возле Променя целий Парк сносят. Тихо-тихо. Но от генделика до Леси близко. До Променя далеко!
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг