"Розслідування злочинів щодо журналістів – на постійному контролі", – волинська поліція

Розслідування злочинів щодо волинських журналістів постійно перебуває на постійному контролі керівництва волинської поліції.

Про це повідомили у секторі комунікації поліції Волинської області.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області, начальник слідчого управління Наталія Пасічник поінформувала співрозмовників про ситуацію щодо порушення прав журналістів і стан розслідування поліцією злочинів стосовно працівників ЗМІ.

"З початку цього року слідчі волинської поліції відкрили 13 кримінальних проваджень за фактами правопорушень, учинених стосовно працівників засобів масової інформації. Зокрема, три з них – за ст. 171 Кримінального Кодексу України, тобто за фактами перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Наприклад, нині слідчі розслідують кримінальне провадження за ч.1 ст. 171 Кримінального Кодексу України за фактом перешкоджання професійній діяльності журналіста, котрого 14 липня невідомі особи не допускали на сесію обласної ради. Цьогоріч до суду з обвинувальними актами скеровано два кримінальні провадження, які стосуються правопорушень, учинених стосовно працівників ЗМІ", – повідомила Наталія Пасічник.

Вона зазначила, що розслідування злочинів стосовно журналістів перебуває на постійному контролі керівництва волинської поліції.

Також у поліції обговорили ситуацію, пов'язану з Ківерцівськоюрайонною газетою "Вільним шляхом", колектив якої заявив про тиск місцевої влади на редакцію та перешкоджання професійній діяльності. Пасічник підтвердила принципову позицію волинської поліції щодо неупередженої, ретельної та об'єктивної перевірки цих фактів і прийняття відповідного процесуального рішення.

Також у поліції заговорили про перспективи проведення спеціальних навчань для слідчих волинської поліції, відповідальних за розслідування злочинів проти журналістів, а також співробітників сектора комунікації ГУНП і журналістів-криміналістів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
18.08.2016 09:41
Переглядів403
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг