Волинське підприємство поверне державі землю вартістю 18 мільйонів гривень

Сільськогосподарське приватне підприємство "Рать" поверне державі земельні ділянки. Їхня орієнтовна ринкова вартість становить більше 18 мільйонів гривень.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.

Реалізуючи функцію представництва громадян та держави в суді, прокуратура Волині продовжує роботу задля повернення державі незаконно переданих земельних ділянок.

Рішенням господарського суду Волинської області задоволено позов Луцької місцевої прокуратури до сільськогосподарського приватного підприємства "Рать", головного управління Держгеокадастру у Волинській області, Луцької районної державної адміністрації Волинської області, Гіркополонківської сільської ради Луцького району.

Визнано недійсним договір оренди землі, яка знаходиться на території Гіркополонківської сільської ради за межами населених пунктів, площею понад 118 га, укладений у жовтні 2011 року між сільською радою та сільськогосподарським підприємством, та зобов'язано СГПП "Рать" повернути державі земельні ділянки.

Прокуратура наполягала на поверненні землі державі, адже земельні ділянки у довгострокову оренду було передано без проведення обов'язкової нормативної грошової оцінки земель, що призводило недоотримання бюджетом коштів від користування ними.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
19.08.2016 16:15
Переглядів514
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-08-2018 16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг