У "дрібних" українських виноробів не вимагатимуть ліцензії

Завтра, 13 жовтня, набуде чинності закон України, який скасовує для невеликих виробників необхідність купувати за 500 тисяч гривень на рік ліцензії на оптову торгівлю вином, виготовленим із власної, а не придбаної сировини.

Відповідний закон опублікований у газеті "Голос України", – повідомляє УНІАН.

Згідно з текстом документа, від необхідності придбання ліцензії звільняються виробники місцевих та плодово-ягідних вин, а також медових напоїв.

Зазначимо, що відповідний закон Президент України Петро Порошенко підписав 7 жовтня. Верховна Рада ухвалила його за основу та в цілому 20 вересня.

Мета ухваленого закону – відродження місцевого виноробства, збільшення обсягу виробництва невеликих компаній, створення нових робочих місць.

За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства, в Україні налічується близько 1,5 тис. господарств, що культивують виноград, з яких не більше 100 виробляють вино або виноматеріали легально.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
12.10.2016 11:50
Переглядів490
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг