"Свідомі" переклали мотивуючий спіч відомого світового лідера (Відео)

Громадянський Рух "СВІДОМІ" в рамках проекту "Школа свідомого громадянина" переклав виступ одного із найвідоміших світових лідерів - ізраїльського прем'єр-міністра Шимона Переса.

Відео презентували на сторінці руху у Facebook.

"Це – людина-легенда. Його політична кар'єра тривала понад 70 років, півтора року він був найстарішим діючим керівником держави на планеті. Багаторічний депутат кнесету, що обирався безперервно з 1959 року по 2007 рік, двічі прем'єр-міністр Ізраїлю, міністр у 12 кабінетах, автор 11 книг і великої кількості публікацій та політичних статей, що розповідають про історію арабо-ізраїльського конфлікту – Шимон Перес залишив по собі величезну спадщину. Навіть в кінці своїх днів земних він був активним і цілеспрямованим", - відзначають на сторінці руху.

"Школа свідомого громадянина - це навчально-просвітницький проекту Громадянського Руху "СВІДОМІ". Мета проекту - через публічні лекції, відео та інші заходи мотивувати лучан до активності, саморозвитку, об'єднання та втілення змін у місті.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Lifestyle
Опубліковано:
26.04.2018 20:00
Переглядів472
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг