Луцький школяр створив спецсистему для вирощування печериць

Олексій Сальніков, учень 10 класу Луцького НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей" переміг у VІ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України" у номінації "Науково-технічна творчість та винахідництво".

І місце Олекса здобув завдяки розробленому автоматизованому тепличному комплексі для вирощування печериць. Створена ним система клімат-контролю – це інноваційні технічні характеристики та вдале програмне забезпечення.

"Розвиток новітніх технологій торкнувся усіх сфер людської діяльності, і успішність бізнесу значною мірою залежить від його надбань, - Особливої актуальності набувають пристрої досить вузької спрямованості. Так виник задум розробити модель для вирощування грибів печериць. Тішусь, що пристрій високо оцінений членами журі", - ділиться Олексій Сальніков.

Крім цього ІІІ місце у номінації "Екологія та ресурсозбереження" отримав Дмитро Швек, учень 11 класу Луцького НВК "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського". Юний винахідник здійснив розрахункове дослідження екологічних показників транспортних засобів при додаванні водню до основного палива.

Переможці отримали сертифікати та грошові гранти на подальшу роботу над науковими дослідженнями.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Lifestyle
Опубліковано:
03.11.2015 12:50
Переглядів616
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-09-2018 24-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг