Головну муніципалку Луцька можуть покарати за брехню про відпустку

Начальниці департаменту муніципальної поліції Юлію Сиротинську надали відпустку у зв'язку з викликом на навчання у Львівському відділенні Інституту державного управління при Президентові України.

Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук звинуватив муніципалку в тому, що вона використала оплачувану відпустку не за призначенням, адже замість навчання відвідала Прагу і Берлін.

У відповідь Юлія Сиротинська запевнила, що складала іспити екстерном в межах навчального процесу. До того ж, зазначила муніципалка, у вересні справлялася з навчанням без відпустки. Сиротинська переконана, що такі звинувачення пов'язані з демонтажем незаконно розташованого гаража, у якому перебувало авто (після ДТП), що перебувало у розшуку.

У Львівському відділенні Інституту державного управління при Президентові України зазначили, що студентка Сиротинська дійсно мала складати іспити та заліки із 7 до 22 листопада, однак на сесії її не було, і вона має академічну заборгованість. Про це йдеться у відповіді навчального закладу на запит журналістів ТРК "Аверс".

У Луцькраді про це вже знають і запевняють, що покарають Сиротинську.

"Такі речі не можуть бути прийнятними. Ми з цього приводу будемо ухвалювати відповідні рішення у вигляді дисциплінарного стягнення. Це може бути догана, відстрочка рангу або якесь інше дисциплінарне стягнення", – зазначив перший заступник міського голови Тарас Яковлев.

"Це не є підставою для звільнення чи для пониження посади. Пані Сиротинська достатньо непогано справляється зі своїми обов'язками", - додав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.12.2016 13:31
Переглядів1855
Коментарів5
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
11:23
17.12.2016
Юрист
Сиротинська невідповідае посаді,але Яковлев тримае її як цепну собаку,якій час від часу дае команду ФАС! І тому потрібно гнати цю солодку парочку геть.Всі вони отримують заробітню платню за рахунок податків.
18:43
16.12.2016
Підприємець
Це не посадовець-це монголо-татарське іго, яке немало на Луцьк!!! А ця її витівка тільки підкреслює її нелюдяність!
15:42
16.12.2016
Консультант
Що означає дисциплінарні стагнення? Держслужбовець перебуваючи у оплачуваній відпустці для здачі сесії, використовував кошти з державного бюджеті, сфальшував перебування в навчальному закладі. Докази наявні: і довідка і перетин кордону. Тут тягне на більше. От куди йдуть гроші платників податків! Це представниця влади, яка наводить порядок у місті по команді "фас"!!!????
13:53
16.12.2016
Гандзя
Брехуха і прогульниця
13:46
16.12.2016
марина
таку суку треба давно вже гнати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг