У луцькій поліклініці відкрили сучасний флюрографічний комплекс (фото)

У КЗ "Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3" відкрили оновлений флюорографічний комплекс із цифровою обробкою даних.

Участь у відкритті комплексу взяли генеральний директор Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання Юрій Валецький, заступник міського голови Андрій Киця, начальник управління охорони здоров'я Микола Якимчук, – повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

У 2015 році у кошторисі КЗ "Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3" були передбачені 500 000 грн на закупівлю рентгенівського флюорографічного апарату з цифровою обробкою даних.

"Такий рентгенологічний комплекс нового покоління необхідний нашому закладу, оскільки, крім роботи під час проведення профілактичних оглядів населення, він має бути задіяний в роботі медичної комісії з проведенню приписки, призову та мобілізації громадян України для проходження військової служби у лавах Збройних Сил України. З метою економного використання бюджетних коштів, адміністрацією закладу із залученням спеціалістів була вивчена можливість модернізації існуючого флюорографічного апарату шляхом проведення його капітального ремонту із заміною усіх основних частин на сучасні комплекси та модулі цифрової обробки зображень. Усі роботи виконані ТзОВ "Завод рентгенівського обладнання "Квант" (м. Харків). В результаті вдалося отримати практично новий флюорографічний апарат, один із найсучасніших на Волині", – розповів головний лікар закладу Віктор Максимюк.

Основними перевагами оновленого флюорографічного апарату є значно менша доза опромінення, яку отримують пацієнти, а також зручність у використанні.

Юрій Валецький висловив сподівання, що завдяки оновленому флюорографу вдасться зменшити захворюваність на туберкульоз серед населення Луцька та Волині. А Андрій Киця акцентував на важливості профілактики туберкульозу.

"На лікувальні та профілактичні заходи варто спрямовувати дедалі більше ресурсів, адже це дійсно важлива справа для жителів нашого міста", – зазначив він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.12.2016 14:31
Переглядів773
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:19
19.12.2016
Свідомий
Шось не виглядає він як сучасний, радше як совковий
останні новини
18-06-2018 17-06-2018 16-06-2018 15-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг