Націоналізація "Приватбанку": якими будуть наслідки для Волині

18 грудня, о 23:30 прес-служба Кабінету Міністрів офіційно заявила, що "Приватбанк" переходить у стовідсоткову власність держави.

У самому банку запевнили, що з грошима на рахунках нічого не станеться, а голова Мінфіну підтвердив: "Гроші вкладників в безпеці і захищені державою".

Водночас "Приватбанк" у зв'язку з процедурою націоналізації заморозив всі операції на рахунках юридичних осіб та підприємців на одну добу, а біля банкоматів вистоїлися черги. Отож, у черговій програмі Протилежний Погляд LIVE говоритимемо, які наслідки матиме націоналізація Приватбанку для волинян, чи вплине це на інфляцію та на курс долара.

До студії запрошені Олександр Пиза, колишній керівник ВАТ "Кредобанк" у Волинській області, помічник народного депутата та Віктор Смолярчук, колишній начальник ВАТ "Державний Ощадний банк України" у Волинській області.

Протилежний Погляд LIVE, п'ятниця, 19:45, ТК "Нова Волинь"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.12.2016 15:00
Переглядів1423
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:58
22.12.2016
Анна
Не довіряйте жодному слову про приватбанк , буде велика проблема зняти свої кошти . Правдами і не правдами пробуйте зняти кошти , інакше можна поставити хрест на своїх збереженнях
останні новини
24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг