Волинські антимонопольники оштрафували мережу магазинів через «помилки» в рекламі

ТОВ "Діеса", якому належить мережа магазинів "Ельдорадо", порушило законодавство про захист від недобросовісної конкуренції.

Про це повідомляють у Волинському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України.

Вищий господарський суд України 27 жовтня 2015 року відмовив у задоволенні скарги ТОВ "Діеса" (мережа магазинів "Ельдорадо") до Волинського обласного територіального відділення АМКУ (надалі – Відділення) про визнання недійсним рішення.

Суд першої інстанції позов задовольнив, суд апеляційної - скасував рішення першої інстанції, а в задоволенні позову відмовив. Вищий господарський суд України погодився з думкою апеляційного суду.

Відділення визнало порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції дії позивача щодо повідомлення з 2013 року по жовтень 2014 невизначеному колу осіб в рекламі (газеті "Ельдорадо") неправдивої інформації про акційні роздрібні ціни на побутові товари та відповідно розміри знижок на них (шляхом систематичного допущення помилок в їх розмірах при підготовці рекламних матеріалів), що могло вплинути на наміри невизначеного кола осіб щодо придбання товарів цього суб`єкта господарювання.

Позивач був оштрафований на 50 тисяч гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
11.11.2015 14:36
Переглядів853
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг