У Луцьку земельні ділянки "підуть з молотка". ПЕРЕЛІК

Низку вільних земельних ділянок комунальної власності хочуть продати через земельні торги вже у травні.

Як повідомив начальник управління земельних ресурсів міськради Сергій Шабала під час засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин і земельного кадастру 20 січня, востаннє у місті земельні торги проводили у 2012 році, - повідомляє ІА "Волинські Новини".

Після змін у земельному законодавстві управління здійснювало пошук привабливих земельних ділянок, від продажу яких можна отримати надходження у міський бюджет. Процес добору ділянок був тривалим та спірним і нині на розгляд депутатів вносять ділянки, для яких розроблені проекти відведення та розроблені експертні грошові оцінки для визначення стартової ціни.

Посадовець наголосив, що у разі затвердження переліку ділянок під час сесії, за міськрадою зареєструють право власності на ділянки, оголосять конкурс на визначення організатора торгів.

Переможцю конкурсу передадуть матеріали і він організовуватиме аукціон з продажу цих ділянок (орієнтовно у травні цього року). Відповідно до законодавства, ділянка вважатиметься проданою, якщо зроблено не менше двох кроків від стартової ціни. Сергій Шабала зазначив, що за деякими ділянками варто очікувати перевищення стартової ціни у 2-3 рази. Серед пропонованих 8 ділянок загальною площею 1,41 гектара та стартовою ціною 2,618 мільйона гривень є такі, що можуть викликати суспільний резонанс.

До переліку увійшли: ділянка на вулиці Індустріальній, 2г (поблизу авторинку) площею 0,31 гектара із стартовою ціною 631 тисяча гривень (для будівництва та обслуговування складських та виробничих приміщень); на вулиці Карбишева, 6б площею 0,14 гектара зі стартовою ціною 303 тисячі (для будівництва та обслуговування складських, офісних та виробничих приміщень); на вулиці Львівській, 36а площею 400 метрів квадратних, стартовою ціною 106 тисяч (для будівництва та обслуговування закладу торгівлі або закладу громадського харчування); на вулиці Мамсурова, 10в площею 0,42 гектара стартовою ціною 639 тисяч (для будівництва та обслуговування виробничих та складських приміщень); по проспекту Молоді, 11а площею 0,12 гектара стартовою ціною 390 тисяч (для будівництва та обслуговування закладу торгівлі, об'єкта спортивно-оздоровчого або соціально-культурного призначення); на вулиці Ранковій, 12в (мікрорайон Вересневе) площею 0,16 гектара стартовою ціною 241 тисяча (для будівництва та обслуговування виробничих та складських приміщень); на вулиці Чернишевського, 115б площею 500 метрів квадратних за стартовою ціною 129 тисяч (для будівництва та обслуговування торгових приміщень) та на вулиці Федорова, 1а площею 0,07 гектара за ціною 175 тисяч (для будівництва та обслуговування торгових або офісних приміщень).

Члени комісії не підтримали виставлення на торги ділянки на вулиці Федорова, мотивуючи це тим, що на ділянці розташована зелена і зона і місцеві мешканці протестуватимуть у разі її забудови. також зауваження депутатів викликала ділянка по проспекту Молоді (де розташована велика ялинка, яку вбирають до новорічних свят).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.01.2016 18:50
Переглядів876
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг