Чи справді реклама "Sport Life" у Луцьку нечесна?

Скарга лучанки на те, що клуб "Sport Life" використовує нечесну рекламу, викликала жваве обговорення. Хтось погоджувався і заявляв, що в компанії і справді дивний маркетинг, а дехто ставав на захист спортклубу.

Нагадаємо: Влада Кулик побачила у місті рекламу, у якій пропонували позайматися у фітнес-клубі за 100 гривень в місяць. Однак коли Влада запитала в адміністрації про деталі, то виявилося, що такої акції у "Sport Life" немає.

У Волинському обласному теруправлінні Антимонопольного комітету України повідомили, що з такою скаргою до них не зверталися. Щоправда, антимонопольники раніше вивчали один носій реклами "Sport Life" і порушень не знайшли.

"Недобросовісна реклама – це стаття 15-1 Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції". Якщо коротко роз'яснити – то це повідомлення в рекламі неправдивих, неповних або неточних відомостей", – зазначили в АМКУ Волині.

Як пояснили антимонопольники, реклама "Sport Life" може містити ознаки порушення, якщо в білборді вказано, що абонемент коштує 100 гривень за місяць і внизу немає приміток з додатковою інформацією, а при зверненні лучанці повідомили, що такої ціни немає. Проте, запевнили, треба вивчати рекламну акцію комплексно, адже можуть бути різні нюанси. До прикладу, була ціла рекламна кампанія, й інформацію з білборда роз'яснювали на листівках чи сайті клубу.


*Акція діє 1-31 січня 2017 р. за умови придбання річної клубної карти класік денна в одному з фітнес-клубів"Спорт Лайф" формату "Бізнес". Кількість акційних карток на один клуб: 20.Вартість дзвінків за тарифами операторів.

У самому ж "Sport Life" ствердили: в рекламі брехні немає.

"Маркетологи дуже грамотно роблять рекламу. Багато людей скаржаться, однак тут обману ні в чому немає. В нашому клубі оформлюються річні картки, і вартість картки 1200 гривень на рік. Тобто якщо розбити на кількість місяців, то виходить 100 гривень в місяць. Звідси і така реклама. Якщо ви оформлюєте картку "Classiс Day" за 1200 гривень в рік, то витрати на ваше здоров'я становлять 100 гривень на місяць. В рекламі цього не вказано. Люди, які цікавляться нашим клубом, знають, що клубні картки оформлюються тільки річні. Ця картка буває також за ціною 150 гривень на місяць, були аналогічні реклами. Людей цікавить низька ціна, але ж нічого безкоштовного не буває", – пояснив менеджер Максим.

До слова: у питаннях нечесної реклами важлива позиція споживача. Тому при вияві оманливої рекламної інформації варто звернутися до Антимонопольного комітету України.

Адже, як пояснили в управлінні на Волині, в суддів часто виникають питання, чому антимонопольники взялися за справу, якщо до них із цим не зверталися.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.01.2017 16:00
Переглядів13694
Коментарів8
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:16
15.01.2017
Павло
Бачив різні спорт клуби спортзали ітд в Луцьку. Конкурентів в спортлайфа нема. Сам хожу туди...все добре. Завжди знайдеться проплачений механізм очорнити репутацію як то особи так і підприємсва організаціі. Кожен ходить туди куди хоче. Не подобається не ходіть. Даю гарантію що та жіночка взагалі далека від спорту
23:55
13.01.2017
В басейні хлорка в очі лізе!!!
07:32
15.01.2017
Петро
2
3
Оля - я був у всіх басейнах міста. В спорт лайф найменше відчувається хлорування. А щоб виочі не лізла - користуйтесь окулярами спеціальними
08:38
15.01.2017
Віктор
0
2
Окуляри вдягай
18:44
15.01.2017
Оля
1
0
Петре, я теж була майже у всіх. Повірте, стільки багато хлорки як в спорт лайфі немає ніде. В лучан алергія від їхнього басейну, причому не від однієї людини вже чула, і в діток також. Для порівняння просто варто сходити в інше місце, як приклад, в басейн в Срібних лелеках, там фільтрація на належному рівні і відсутній запах хлорки.
18:47
15.01.2017
Оля
1
0
Вікторе, і гідрокостюм на все тіло, так?) І плати немалі гроші незрозуміло за що!
18:08
17.02.2017
Рома М.
0
0
Оля, напевно, працює в "Срібних Лелеках"... - ото наш народ кончений... аби всіх і все обіс.ати... А жаба до Спорт Лайфу аж задавлює!!! Доречі, ця стаття -хороша реклама Спорт Лайфу! Ще один жирний + їх маркетологам! Як ще роз'яснити "Акцію" якщо не такою статтею!?! Молодці! А всіх решту хай та жаба таки додавить ;) P.S. Ходжу в басейн Спорт Лайфу і все з водою в нормі! -бо сам чутливий до хлорки і поки жодної реакції не мав...
18:21
05.01.2017
Гандзя
все по фен-шуй
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг