У Луцькраді пропонують змінити формат роботи КП "Парки та сквери"

На діяльність КП "Парки та сквери" передбачено в бюджеті 2 мільйони гривень на зарплати та закупівлю матеріальних засобів.

Три комунальні підприємства міста – дотаційні. Про це сказав депутат Павло Данильчук 5 січня під час засідання "бюджетної" комісії.

Зі слів депутата, якщо дотації для підприємств ДКП "Луцьктепло" та КП "Луцькводоканал" є обгрунтованими, то дотації для КП "Парки та сквери", яке є в місті монополістом з озеленення, для нього залишаються незрозумілими.

"На сьогодні вони не можуть ефективно виконувати роботи, бо вони є монополістом в озелененні, й ми знову будемо виділяти кошти. Чи не розглядався варіант змінити формат рботи підприємства?" – спитав Павло Данильчук.

Заступник міського глоови Луцька Юрій Моклиця зауважив, що КП виконує соціальну роботу, а 2 мільйони гривень для підприємства виділяють саме для зарплат працівників і матеріальних засобів. Як повідомив Моклиця, рішенням про виділення коштів КП повернуть до його основного завдання – утримувати парки міста.

До того ж Юрій Моклиця зауважив, що стаття бюджету "озеленення" деталізована на послуги: утримання квітників, газонів, обрізка дерев та інше.

Він додав, що поки намагатимуться поєднувати перелічені послуги, хоча в майбутньому певні функції, які виконують "Парки і сквери" можна було б віддати іншим суб'єктам шляхом проведення тендерів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.01.2017 14:14
Переглядів462
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг