У Луцьку реконструювали аптеку із заниженням пайової участі, – депутат

Фото: ілюстративне

Підозріло низьку пайову участь сплачували за реконструкцію аптеки в Луцьку у 2016 році, що може свідчити про зловживання замовника.

Про це заявив депутат Луцької міської ради Сергій Була 11 січня.

Як він зауважив, під час реконструкції однієї аптеки в Луцьку розмір пайової участі становив 380 гривень за метр квадратний. Разом з тим, інший замовник в аналогічній ситуації сплачував 2400 гривень за метр квадратний.

"Зрозуміло, що суми в результаті зовсім різні", – каже депутат.

"Тому за моїм поданням було звернення до прокуратури. Порушено кримінальну справу з приводу недобросовісної сплати податків з пайової участі. Зараз проводять перевірку", – додає Сергій Була.

Крім того, депутат зауважив, що за чотирма минулорічними об'єктами в Луцьку внаслідок перевірок було доплачено пайові внески.

Довідково:

Пайова участь – це внесок замовника будівництва у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, який полягає у перерахуванні замовником до міського бюджету коштів для забезпечення створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.01.2017 09:50
Переглядів875
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг