"Маршрутки і відносини з навколишніми сільрадами – це тонка тема", – Григоренко

Маршрут "Підгайці-Забороль" їздитиме вулицею Богдана Хмельницького та Парковою, а також проспектом Волі.

У маршрут № 251 внесуть зміни. Про це сказав заступник міського голови Сергій Григоренко під час засідання позачергової сесії міськради.

Депутат Олександр Кравченко зауважив, що маршрут № 251 проходить через вулицю Дубнівську, де є проблема із маршрутом № 30, який раніше мав кінцеву зупинку на Дубенському кільці. Коли його продовжили до Підгайців, то мешканці Дубенської не можуть зранку доїхати в центр міста, бо з Підгайців маршрутка курсує вже заповнена.

"Пропоную ще внести в цей проект рішення і прописати, що кінцевою зупинкою маршруту № 30 було кільце Дубнівської, бо це міська маршрутка, і вона не повинна їхати в Підгайці", – сказав Олександр Кравченко.

Сергій Григоренко попросив підтримати цей проект рішення, а питання щодо маршруту № 30 вирішити потім.

"Зрозумійте, маршрутки і відносини з навколишніми сільрадами – це тонка тема. Вчора Підгайцівська сільрада надіслала пропозицію про співпрацю. Вони хочуть, щоб люди їхали через центр. Обставини змінюються, і відштовхувати людей – неправильно. Якщо ми отримаємо кредит від ЄБРР, то ми пустимо тролейбус, який закриє тему Дубнівської і Підгайців", – сказав Сергій Григоренко.

Луцький міський голова Микола Романюк зазначив, що варто підтримати проект рішення про маршрут № 251, а коли є проблема з маршрутом № 30, то варто пустити туди додатковий транспорт.

"30-ї маршрутки не буде, а 251-ша їздити буде", – сказав Микола Романюк. Він попросив депутатів підтримати проект рішення, щоб маршрут № 251 забезпечив доїзд пасажирів. Рішення підтримали.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.01.2017 12:20
Переглядів836
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг