У Луцькраді не дали коштів на купівлю гуртожитку на ДПЗ

Депутати Луцькради не підтримали пропозицію про виділення 2,5 мільйонів гривень для викупу у ПАТ "Електротермометрія" гуртожитку на бульварі Дружби Народів.

Депутат Луцькради Євген Ткачук запропонував виділити з бюджету міста 2,5 мільйонів гривень на купівлю гуртожитку у ПАТ "Електротермометрія", щоб люди змогли приватизувати там кімнати, в яких живуть уже давно. Таку пропозицію він озвучив 12 січня під час засідання позачергової сесії Луцькради.

"Цим питанням вже займаємось більше 5-ти років. На жаль, всі суди програні, і 108 сімей не можуть ні приписатися, ні виписатися з того гуртожитку, бо не мають по 23 тисячі гривень кожен на викуп цих кімнат. Пропоную передбачити кошти і допомогти людям викупити кімнати в гуртожитку", – сказав Євген Ткачук.

Однак депутат Борис Смаль сказав, що подібна ситуація існує і у мешканців мікрорайону Вересневе, які живуть у гуртожитках, які належать Гнідавському цукровому заводу та КХП. Він зараз домовляється із власниками про безоплатну передачу цих будівель. Якщо ж депутати проголосують за виділення коштів для викупу гуртожитка на ДПЗ, то депутат боїться, що його перемовини зірвуться.

Він запропонував визначити, скільки сімей не можуть собі дозволити викупити кімнати за 23 тисячі гривень, і їм надати адресну грошову допомогу.

Депутат Ігор Поліщук зауважив, що варто все ж таки вивчити ситуацію, щоб допомогти коштами лише тим людям, які дійсно цього потребують. Його підтримав і міський голова Микола Романюк, який дав доручення своєму першому заступнику Тарасу Яковлеву створити робочу групу і в кінці лютого надати певні пропозиції стосовно вирішення цього питання.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.01.2017 16:12
Переглядів894
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг