До кінця лютого Луцькрада вирішить, чи варто піднімати вартість проїзду в маршрутках

У Луцьку завершили облік пасажирів та до 17 лютого обіцяють повідомити результати, відповідно до яких стане зрозуміло, чи варто і на скільки піднімати проїзд у міських маршрутках.

Перевізники неодноразово зверталися до міської влади з проханням переглянути чинні тарифи на проїзд. Про це розповів "Конкуренту" 9 лютого заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко.

Він зауважив, що міський транспорт Луцька у всеукраїнському рейтингу виявився одним із задовільних, хоча і має ряд недоліків.

"Ми маємо розуміти, що хороший якісний продукт коштує грошей. Бо за ціною "Жигуля" не можна купити "Мерседес", – сказав Сергій Григоренко.

До того ж заступник міського голови закцентував на тому, що Луцьк – одне із перших міст, де впроваджують електронний облік пасажирів у тролейбусах, який в березні має запрацювати. Також в перспективі до кінця поточного року – запровадити електронний квиток. На думку Сергія Григоренка, коли приватні перевізники побачать, що система ефективна, то самі ж за свої гроші закуплять відповідне обладнання, і водій видаватиме в обов'язковому порядку всім квитки за допомогою електронного пристрою. Адже перевізники зацікавлені у реальній картині кількості пасажиропотоку.

"Пасажирооблік та збирання виручки – це їхня справа. Перевізники самі мають бути передусім зацікавлені. Також це стосується і тролейбусів, де пасажири з якихось причин не беруть квиточки і таким чином самі себе обкрадають. Люди мають брати обов'язково квиточки на проїзд", – сказав Сергій Григоренко.

Моніторинг пасажиропотоку вже завершився, і зараз підбивають підсумки. Сергій Григоренко додав, що відповідно до результатів, які оприлюднять 17-18 лютого, стане зрозуміло, що робити далі: чи варто піднімати тарифи на проїзд і якщо так, то на скільки – на 50 копійок чи на гривню.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
09.02.2017 14:15
Переглядів1289
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:22
09.02.2017
Юродивий
Григоренко вже отримав свій відкат, тому й пропонує наші Жигулі за ціною Мерседеса.
17:32
09.02.2017
Пеоехожий
Сукі колгоспні сидять в тій зраді.Коли проводили моніторинг не можна було зранку на роботу доїхати, маршрутники спеціально не зупинялися, щоб показати меньшу кількість пасажирів.Перевізники відкати занесуть чинушам, а ми за це все заплатимо.Маршрутки так само будуть ходити обшарпані та не за розкладом, кошти так само підуть поза бюджетом.Самі цю бидлоту обирали.
15:33
09.02.2017
Свідомий
А в людей, як завжди, ніхто нічого не питає
14:17
09.02.2017
українка
стільки мови.. та ж підвищать всн одно
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг