У Луцьку значно зросла кількість злочинів

У Луцькій місцевій прокуратурі обговорили стан протидії злочинності та корупції у 2016 році.

Головний прокурор Луцька Артур Томашевський зазначив, що керівникам територіальних органів Національної поліції так і не вдалося організувати та налагодити ефективну діяльність оновленого штату правоохоронців у сфері протидії злочинності, – повідомляє прес-служба відомства.

Значно вищим від середньообласного є рівень злочинності на 10 тис населення у місті Луцьку – 192,4. В області середній показник становить – 114,6.

Загальна злочинність, як і кількість тяжких кримінальних правопорушень, зросла більш як на 30 %. Наявний суттєвий ріст злочинів проти власності, які становлять понад 76% від усіх облікованих кримінальних правопорушень.

Збільшилась кількість вчинених в обласному центрі крадіжок, розбійних нападів, грабежів та шахрайств.

Є суттєві зауваження до роботи патрульної поліції.

Керівникам органів поліції не вдалось налагодити належну взаємодію між слідчими відділами та оперативними підрозділами. Як наслідок, зменшилась кількість направлених обвинувальних актів до суду при одночасному збільшенню облікованих кримінальних правопорушень більше як на третину.

Наявні недоліки в організації роботи органів поліції щодо розкриття злочинів.

При цьому у провадженні слідчих органів поліції залишається близько 6 тис кримінальних проваджень.

Потребує активізації робота спеціально уповноважених суб'єктів щодо протидії корупції.

Однак зменшилася кількість окремих категорій злочинів: менше вчинено умисних вбивств та тяжких тілесних ушкоджень, зменшилось число злочинів, скоєних неповнолітніми, а також вчинених в стані алкогольного сп'яніння та особами, які раніше їх вчиняли.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
10.02.2017 15:44
Переглядів1113
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг