У Луцькраді затвердять порядок фінансування програми купівлі квартир учасникам АТО

Відповідно до затвердженої міської програми придбання квартир учасникам АТО на умовах співфінансування, ті, хто написав заявки, вже в березні можуть розпочати купівлю житла.

Міськрада провела всі остаточні консультації зі спілками АТО, ветеранськими організаціями. Про це сказав перший заступник міського голови Тарас Яковлев 17 лютого під час прес-брифінгу.

Він сказав, що через депутатську комісію вже провели порядок фінансування придбання квартир атовцям на умовах співфінансування. На цю програму в бюджеті міста передбачено 8 мільйонів гривень.

"Ми на чергову сесію виносимо порядок фінансування цієї програми", – повідомив Тарас Яковлев.

Він також розповів й про механізм дії порядку. Відтак існує відповідний розрахунок, на яку площу може претендувати та чи інша сім'я, площа множиться на середню вартість квадратного метра в нашому регіоні. У результаті, сума, яка виходить під час цих розрахунків, передбачається до сплати для учасника бойових дій. Він, своєю чергою, відкриває рахунок в "Ощадбанку" і сплачує свою половину. Після цього бюджет міста сплачує свою частину.

Тарас Яковлев повідомив, що в ОДА розроблена схожа програма, яку виноситимуть на голосування під час сесії облради.

Також з березня учасники АТО, які хочуть взяти участь у міській програмі співфінансування і які вже написали відповідні заяви, зможуть розпочати купівлю житла.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.02.2017 17:07
Переглядів731
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг