13 компаній виявили бажання будувати котельню на ЛПЗ

З липня триває процедура з визначення забудовника, який збудує твердопаливну котельню в мікрорайоні ЛПЗ.

Завершилось проведення процедури розкриття претендентами своїх пропозицій щодо будівництва твердопаливної котельні в мікрорайоні ЛПЗ. Про це розповів перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев 17 лютого під час прес-брифінгу.

Він наголосив на тому, що процедура з визначення забудовника досить серйозна, оскільки міська рада співпрацює з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР). Тому це не звичайний тендер, як в Україні. Оскільки, відповідно до міжурядових угод, Луцькрада проводить міжнародний тендер, який моніторить і публікує в себе на сайті ЄБРР.

13 компаній виявило бажання будувати котельню. Довго відбувалась процедура відбору пропозицій, і в результаті відбору, який здійснювали працівники міськради і представники ЄБРР, відібрали 6 компаній, які запропонували прийнятні умови.

"Ці компанії були присутні на "Луцьктеплі". Шість компаній запропонували від 1,2 мільйона за будівництво котельні до 2,6 мільйона євро", – сказав Тарас Яковлев.

На сьогодні здійснюється відбір і перевірка цієї інформації. Через декілька днів міськрада вже зможе почати з переможцем реалізацію першого етапу тендеру. Всього таких етапів є шість.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.02.2017 18:02
Переглядів574
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг