У Луцьку з'явиться Центр розвитку сонячної енергії

ГО "Фундація розвитку громад" спільно з компанією "Спеціалізовані енергетичні технології" започатковує новий проект під назвою "Центр розвитку сонячної енергії".

Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Мета проекту: за допомогою обладнання та демонстрації його застосування показати всім охочим, як можна застосовувати в побуті сонячну енергію та економити традиційні енергоресурси.

Навчальний центр Фундації обладнано демонстраційними матеріалами, а саме: сонячними колекторами, фотоелектричними модулями. Обладнання розгорнуте у вигляді функціональних моделей, що демонструють його використання.

У центрі можна безкоштовно отримати необхідні знання про сонячну енергію, практичні навички застосування пристроїв для підігріву води, отримання електроенергії та її використання в домогосподарствах та у промисловості.

Також в організації планують проводити майстер-класи та надавати матеріали для всіх, хто виявить бажання самостійно споруждувати сонячні колектори для отримання гарячої води від сонця.

Як йдеться у повідомленні, важливим є також навчити всіх охочих робити розрахунки економічної ефективності застосування сонячної енергії на кожному конкретному об'єкті: приватний будинок, багатоквартирний будинок, підприємство, дитячий садок, кафе, їдальня тощо.

Навчально-демонстраційний центр розташований в Луцьку за адресою: вул. Дубнівська, 15, другий поверх.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.02.2017 18:33
Переглядів1653
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018 16-06-2018 15-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг