У Луцьку можуть зменшити суму єдиного податку для 2-ї групи

Луцька міська рада розглядає питання звернення до Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України щодо розширення переліку видів діяльності для 1-ї групи платників єдиного податку.

Також у міськраді вивчають питання можливості зменшення ставок єдиного податку для платників 2-ої групи, які затверджені рішенням Луцької міської ради від 28.01.2015 №69/8 "Про встановлення ставок єдиного податку". Про це сказано у відповіді на петицію.

Зокрема лучани просили віднести таксистів до 1-ї групи платників єдиного податку.

У проханні в міськраді відмовили. Адже для підприємців, які здійснюють діяльність за класифікацією економічної діяльності "Надання послуг таксі", ставка єдиного податку становить 20 % мінімальної заробітної плати на 1 січня календарного року. Згідно зі ст. 291 Податкового кодексу України до першої групи спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності належать платники єдиного податку: фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 000 гривень. Послуг таксі в цьому переліку немає.

Однак зауважили, що розглядають можливість зменшення суми для 2-ї групи платників єдиного податку або ж розширення переліку видів для 1-ї групи.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.02.2017 10:36
Переглядів603
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг