Волинська "Солідарність" відкликає трьох депутатів Луцькради

24 лютого у Луцькій міській раді трапився безпрецедентний випадок: депутати нахабно проігнорували два пленарних засідання. Одне з питань, яке вони мали розглянути – визнання факту смерті Луцького міського голови Миколи Романюка. Однак, депутати навіть у пам'ять про світлу людину, яка все своє життя працювала на благо містян та чимало зробила для Луцька, вирішили відстоювати власні інтереси й не поступились амбіціям.

Не розглянули вони й жодне з питань, які безпосередньо пов'язані з життєдіяльністю міста, тим самим показали, що працюють не задля жителів Луцька, тобто своїх виборців, – пише прес-служба "Солідарності".

Партія Блок Петра Порошенка "Солідарність" висловлює обурення з цього приводу та закликає політичні сили до конструктивної робити.

Окрім того, у цій не простій ситуації багато людей показали своє справжнє обличчя. Саме тому партія Блок Петра Порошенка "Солідарність" заявляє про те, що Євген Ткачук, Андрій Авраменко та Олександр Козлюк відтепер не асоціюються з партією. Офіційно повідомляємо про те, що ми не вважаємо їх своїми членами партії та членами фракції "Солідарність" в Луцькій міській раді. Партія не несе жодної відповідальності за деструктивні дії чи висловлювання даних осіб.

Відступники: Андрій Авраменко, Олександр Козлюк, Євген Ткачук

Ці депутати, пройшовши у раду під брендом найбільшої й найрейтинговішої президентської політичної сили, зрадили своїм переконанням та забули про обіцянки, які давали своїм виборцям. Переконані, що й лучани зроблять для себе відповідні висновки!

В свою чергу повідомляємо про те, що партія розпочинає процес відкликання вищезгаданих обранців, аби позбавити їх депутатського мандату.

Ситуацію, яка склалась у Луцькій міській раді слід розцінювати, як передчасний початок виборчої кампанії на посаду міського голови. Вважаємо такі дії неприпустимими та закликаємо усіх, хто хоче працювати для міста, а не на олігархів, які планують узурпувати владу, сісти за стіл переговорів, аби вийти з політичної кризи та розпочати вирішувати нагальні проблеми лучан.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.02.2017 14:27
Переглядів1821
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:35
26.02.2017
Сесійний
Колись я запитав свого близького друга. А чому ти не станеш депутатом( будь-якого рівня?) у те бе ж є усе для того? А він мені відповів: Ти що мене рахуєш людиною без совісті і честі? Після останньої сесії я зрозумів, що він був правий. У цих нелюдів немає ні совісті ні честі ні гідності.
18:34
25.02.2017
ХОМА
а скільки часу треба , щоб іх позбавити депутатства і завести нових із списку чи тих , хто йшов наступним ? ===ПОЯСНІТЬ !
18:30
25.02.2017
ЗАХАРІЙ
ТРИ ПРИСТОСУВАНЦІ -- щоб стати депутатиками , примазалися до "Солідарності ". ЗАПАХЛО смаженим чи баблом --БУДЕМО підспівувати "укропу ". ===ОТ КОГО МИ ОБИРАЄМО , лучани ! і так постійно з цими партіями під певного вождя ....з
18:06
25.02.2017
громадянин
Починається. Солідарність молодці... А до чого тут Авраменко??? Просто різко став невигідним? А скільки людина зробила для мешканців на окрузі... Спорт підтримував... А тут маєш свою думку - іди геть. А людей ви питали???? Скільки можна кулуарно все вирішувати??? Совість маєте? А взагалі про яку совість. Просто сором!
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг