У Луцькій міськраді пообіцяли врахувати побажання підприємців-перевізників

Представники міської ради й перевізники у формі діалогу переглянули типовий договір на перевезення пасажирів.

Найрозумніші зауваження підприємців в міській раді пообіцяли включити до договору. Про це йшлося на зустрічі перевізників та представниками Луцької міської ради 28 січня.

Представники перевізників погоджувались або вносили свої зауваження до типового договору на перевезення пасажирів, укладеного між ними та міською радою.

Зокрема жваве обговорення в них викликав пункт стосовно перевезення пасажирів пільгових категорій у кількості не більше семи осіб одночасно. Проте перевізники запевнили, що їм ніхто не відшкодовує витрати на пільговиків. Тому попросили звузити цю кількість до чотирьох.

"Ми максимально врахуємо всі розумні пропозиції. От наприклад звучала пропозиція, що відповідальність перед міською радою несе не персонал, а вони, як керівники. Були слушні зауваження щодо роботи системи "Візор", - сказав заступник міського голови Сергій Григоренко.

Також він додав, що можливо буде враховано й пропозицію скоротити кількість пільговиків з семи до чотирьох.

Читайте також "СИТУАЦІЯ НА ЛПЕ НАЙВАЖЧА ЗА ВСІ РОКИ ЙОГО ІСНУВАННЯ", - СЕРГІЙ ГРИГОРЕНКО

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.01.2016 18:41
Переглядів596
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг