Європейські компанії розповіли "Луцькводоканалу" про водні інновації

Представники КП "Луцькводоканал" разом з асоціацією "Міжнародні водні інновації" обмінялися досвідом впровадження, використання та експлуатації інноваційних технологій та енергозберігаючих матеріалів в майбутньому на базі луцького підприємства.

Учасники міжнародної конференції "Інноваційні технології та матеріали для впровадження енергозберігаючого сталого розвитку у сфері ЖКГ" зійшлись на тому, що майбутня перспектива "Луцькводоканалу" залежить від сприятливих фінансових можливостей підприємства.

Конференція, проведена за підтримки Волинської ОДА, була присвячена використанню та експлуатації інноваційних технологій та енергозберігаючих матеріалів у сфері ЖКГ, зокрема водопостачання та водовідведення.

Про свої багаторічні напрацювання та досягнення розповіли представники ТОВ "Інтерекст LTD" (м. Київ), "HOBAS System Polska Sp. z o.o." (Республіка Польща), компанія "Steinzeug Keramo" (Словаччина), "HAWLE" ( Німеччина), Grundfos ( Данія).

Під час конференції "Луцькводоканал" зацікавився продукцією компанії "HAWLE", яка гарантує безперечну роботоздатність запірної арматури на термін 10 років та Grundfos, одного з світових лідерів з виробництва насосів, – розповідає заступник директора КП "Луцькводоканал" Володимир Чупун.

На підприємстві звертають увагу на те, що для зменшення енерговитрат і поліпшення якості послуг водопостачання та водовідведення потрібна модернізація.

"Маємо надію, що з подачі експертів та за підтримки влади, підприємство зможе більш активно впроваджувати ефективні та інноваційні сучасні розробки, що поступово виведе "Луцькводоканал" на новий рівень, - прогнозує Чупун.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
29.01.2016 09:05
Переглядів490
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг