Луцький ЦНАП потребує додаткових працівників

У зв'язку з розширенням кількості послуг, які надає ЦНАП, є необхідність у збільшенні штату.

Із тією кількістю працівників, які зараз працюють в ЦНАПі, вони не зможуть якісно надавати послуги. Про це сказала начальник відділу кадрової роботи Віра Гудима 24 березня під час комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Віра Гудима зазначила, що варто збільшити кількість штатних одиниць в ЦНАПі через те, що в них збільшилась кількість послуг, які вони надають, а в тому складі, що є, вони не можуть забезпечити надання якісних послуг. З новим, збільшеним штатом ЦНАП буде працювати в дві зміни.

"Ми зараз один день працюємо до 20:00 вечора і ми хочемо, щоб одна зміна працювала на прийомі, потім вони ідуть опрацьовувати документи. Бо цілий день висидіти на прийомі, де буває 1500 осіб, неможливо", – сказала директор департаменту "ЦНАП" Лариса Карп'як.

Вона додала, що значно збільшилась кількість відвідувачів ЦНАПу після того, як там почали видавати закордонні паспорти.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.03.2017 10:27
Переглядів1515
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг