У Луцькраді відповіли, чи буде "Ласка" возити тварин з інших міст

Комунальне підприємство "Ласка" вакцинованих та стерилізованих тварин повертає у міста, з яких вони були привезені.

Про це йдеться у відповіді Луцької міської ради на петицію лучан.

Нагадаємо: мешканці міста вимагали заборонити КП "Ласка" привозити в Луцьк безпритульних собак з інших міст України.

У повідомленні зазначається, що КП "Ласка" відловлює тварин з інших міст, стерилізує, вакцинує та повертає усіх, окрім тих тварин, які визначені договором, у те місто з якого вони були привезені. Ця робота захищає мешканців від розповсюдження хвороб, зокрема зоонозів, не лише у тих містах, у яких перебувають тварини, а й лучан, оскільки тварини мають здатність мігрувати. Тому дана робота сприяє зменшенню захворюваності людей, а не навпаки. Якраз місто Ківерці, про яке йдеться в петиції, найближче знаходиться біля міста Луцька, і завдяки КП "Ласка" вдалося зупини спалахи сказу і не допустити його поширення у Луцьку.

Також у відповіді депутатів повідомляється, що Луцька міська рада не має повноважень втручатися в господарську роботу комунального підприємства і позбавляти його фінансових надходжень, оскільки воно є самостійним об'єктом господарювання.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.03.2017 11:37
Переглядів554
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг