Відомо, хто в Луцьку встановлюватиме новий котел

Тендер за кредитом ЄБРР лот №6 "Котельня на альтернативному виді палива" виграла українська фірма, офіційний представник французького виробника котлів "ENERTEX SARL".

Проект передбачає встановлення котла потужністю 5 МВт з автоматичною подачею щепи, – повідомляє прес-служба "Луцьктепла".

Після його встановлення на котельні на вул. Боженка, 32, мешканці мікрорайону підшипникового заводу будуть безперервно забезпечені гарячим водопостачанням в міжопалювальний період, незважаючи на поставки природного газу.

Зазначимо, що у першому етапі цього тендеру брали участь 13 фірм, тендерні пропозиції надіслали шестеро.

Оціночний комітет ДКП "Луцьктепло" визначив, що пропозиція "ENERTEX SARL", вартістю 1 230 000 євро – найприйнятніша. Висновки були надіслані до консультанта з реалізації проекту – датської фірми "RAMBOLL" та погоджені представниками ЄБРР.

"Банк не має жодних заперечень до результатів оцінки та рекомендацій щодо присудження контракту на загальну суму 1,230,000.00 Євро компанії ENERTEX SARL, Україна. Учасник тендеру підтвердив, що його можливості не змінилися від завершення першого етапу тендеру", – йдеться у сьогоднішньому повідомленні ЄБРР.

Відтак, тендер перейшов у завершальну фазу – підписання контракту.

Банк дав дозвіл використати до 750,000.00 Євро грантових коштів Е5Р для співфінансування цього контракту. Решта обладнання, матеріалів, проведення робіт фінансуватимуться з Банківського кредиту.

Нагадаємо: цей тендер реалізується в рамках Проекту реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьк, що фінансується за кошти кредиту Європейського Банку Реконструкції та Розвитку і гранту від Фонду Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології (E5P).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.03.2017 12:21
Переглядів681
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг