"Укрпошта" підвищує тарифи

З 24 березня згідно з рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, ПАТ "Укрпошта" вводить нові тарифи на універсальні поштові послуги.

Зважаючи на необхідність забезпечення стабільної роботи національного оператора поштового зв'язку, граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв'язку були підвищені в середньому на 49,4 %, – повідомляє прес-служба підприємства.

Також були змінені тарифи на деякі інші послуги поштового зв'язку, такі як пересилання листів, бандеролей, посилок з оголошеною цінністю; повідомлення та СМС-повідомлення про вручення; формування форми 103 на згруповані відправлення.

Розрахунок собівартості універсальних та інших послуг поштового зв'язку проведено відповідно до прогнозованих макропоказників та рівня законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, оскільки найбільшу питому вагу в структурі витрат Укрпошти (близько 70 %) займають витрати на оплату праці з нарахуваннями.

Отже, підвищення законодавчо встановленого рівня мінімальної заробітної плати має суттєвий вплив на собівартість послуг поштового зв'язку, які надає Укрпошта.

Оновлені тарифи на універсальні послуги поштового зв'язку ви можете переглянути тут, тарифи на інші послуги – тут.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.03.2017 14:50
Переглядів1180
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:10
24.03.2017
українка
в нас завжди все і зразу
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг