Вусенко хоче бачити Поліщука в суді

Адвокат Григорія Пустовіта Віктор Веремчук вважає, що сторона Вусенко не в праві збільшувати позовні вимоги під час розгляду позову.

Про це він заявив під час засідання 24 березня

Представник Пустовіта Наталія Андріяш вважає, що предметом судового спору було одне рішення і первинно в позові йшлося про 19-у сесію, а тепер зазначаються нові підстави. До того ж йдеться про 20-у сесію, а заява про поновлення на посаді набирає ознак трудового спору.

"Ми просимо відмову у додаткових вимогах Вусенко", – сказала вона.

Зокрема основна позовна вимога Юлії Вусенко – скасувати рішення про дострокове припинення повноважень, також Вусенко просить скасувати рішення про призначення секретарм Ігоря Поліщука.

Адвокат Юлії Вусенко Володимир Гурин зауважив, що винесення рішення про нового секретаря можливе тоді, коли буде звільнено старого секретаря, тому вони об'єднали ці вимоги.

Юлія Вусенко наполягає, щоб їй повернули статус секретаря. А також просить залучити Ігоря Поліщука до справи як третю сторону.

Суд пішов у дорадчу кімнату, щоб вирішити, чи є підстави підтримати збільшення позовних вимог Вусенко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.03.2017 16:40
Переглядів1107
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг