200 тисяч для розвитку міста: від лучан чекають ідей

Лучан запрошують взяти участь у конкурсі проектів щодо розвитку туристичної привабливості міста.

Подавати ідеї можна до 7 квітня. Усі проекти обіцяють реалізувати до кінця 2017 року, – повідомляється на сторінці конкурсу.

На реалізацію ідей 200 тисяч гривень надає Британська Рада в Україні та управління туризму та промоції міста Луцької міської ради. Кожен окремий проект отримає 30 тисяч гривень.

Щоб подати пропозицію, потрібно заповнити анкету. Проекти повинні бути направлені на розвиток локальної громади та туристичної привабливості Луцька. Згодом ідею оцінять експерти. Якщо вона інноваційна, цікава та корисна місту, то фасилітатори від Британської Ради допоможуть її допрацювати та скласти план реалізації. Після доопрацювання ідеї, потрібно буде її презентувати суддям: Луцькій міській раді, депутатам, бізнесменам, Британській Раді, громадським діячам. Тоді, якщо ідея буде цікава і важлива, її профінансують.

Остаточний результат конкусру буде відомий 21 квітня.

Напрямок ідей може бути ріноманітним. Це й туристичні об'єкти, креативний простір, інклюзивні проекти, фетивалі і події, ІТ-продукти, тур-шляхи тощо.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.03.2017 13:04
Переглядів917
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:25
30.03.2017
Ната
треба озеленити Луцьк хвойними рослинами як на південному березі в Криму(ялівцями, туями,соснами, ялинками).Очистити повітря корисними для здоровя фітонцидами.
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг