Фіскали перевірили магазин депутата Луцькради (фото)

Марки акцизного податку, якими маркована горілчана і тютюнова продукція, що реалізується в мережі магазині "Гроно" у м. Луцьку, не мають ознак підробки.

Цей факт встановили фахівці під час фактичної перевірки в магазині "Гроно" на вул. Богдана Хмельницького, а також під час перевірки оптових складів цієї мережі, – повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Нагадаємо: інформаційне агентство Волинські новини опублікувало інформацію про те, що депутат Луцької міської ради Петро Нестерук нібито торгує контрафактною горілкою в мережі магазинів "Гроно". Тож він звернувся до керівництва ДФС у Волинській області з проханням якнайшвидше санкціонувати перевірки підрозділом якості товарів у мережі магазинів "Гроно".

Під час фактичної перевірки, що, як відомо, проводиться без попередження, перевірили на ­­­­­­­відповідність встановленому зразку марки на усій лікеро-горілчаній продукції у вказаному магазині за посередництвом спеціального пристрою з ультрафіолетовим маркером. У жодному з випадків не зафіксовано найменших ознак підробки. Відсутність фальсифікату та продукції з підробленими акцизними марками засвідчила перевірка на оптових складах, де зберігається продукції мережі магазинів "Гроно".

Разом з тим, в ході фактичної перевірки фахівці ДФС виявили деяку невідповідність цін у податкових накладних виробника тютюнової продукції, а от в ході моніторингу – звірки акцизних марок, що видані суб'єкту господарювання з фактично реалізованими, порушень теж не встановлено.

Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області, перевірка на предмет дотримання законодавчих вимог у сфері реалізації підакцизної продукції зазначеною мережею магазинів, зокрема на оптових складах, триватиме ще 10 днів. Наразі стверджувати про реалізацію горілчаного фальсифікату в магазинах "Гроно" немає жодних підстав, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області, запевняють, що виявити так звані саморобні акцизи на підакцизній продукції досить просто: саме з використанням ультрафіолету, оскільки акцизні марки встановленого зразка умовно кажучи "поглинають", а підроблені "відбивають" ультрафіолетовий промінь. Відтак, зображення написів на істинній акцизній марці та підробленій кардинально різниться саме в ультрафіолетовому світлі. Отож, в практиці фактичних перевірок такий спеціальний пристрій використовується досить активно.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.03.2017 13:18
Переглядів3217
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:08
06.04.2017
Квіточка
На такі результати перевірки слід було і чекати...цікаво,скільки коштують такі вищесказані результати??))))
19:56
31.03.2017
Сергій
Щоб встановити підроблена марка чи ні ,потрібно провести експертизу лабораторних умовах а не ультрафіолетом світити.
16:19
30.03.2017
ВАДИМ
Відкупився
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг