Будинок повинен функціонувати, – луцький забудовник

Фото: ілюстративне

Будинок потрібно розглядати як живий організм, який повинен функціонувати.

Таку думку висловив директор будівельної компанії "Інвестор" Андрій Разумовський у програміПротилежний Погляд LIVE.

Зі слів Андрія Разумовського, під час зведення будинку забудовник повинен передбачити і охорону, і дитячі майданчики, і паркомісця, і освітлення, і безпечний вхід в під'їзд, і відеонагляд – тобто до цього потрібно підходити комплексно.

Говорячи про безпеку, директор компанії "Інвестор" має на увазі такі складові: відеоспостереження, огородження території, контроль входу/виходу в будинки, шлагбаум, сигналізація у кожній квартирі (оскільки поширені випадки крадіжок).

На думку генерального директора будівельної компанії "Луцьксантехмонтаж №536" Ігоря Чорнухи, у будівництві повинні бути враховані інтереси і громадськості, і бізнесмена, який зводить будинок, і майбутніх мешканців.

"Це повинен бути баланс інтересів", – зауважив він.

Також Ігор Чорнуха згадав про неповносправних людей, які пересуваються на візках, про дітей, які повинні мати безпечні ігрові майданчики. Повинні бути зелені зони і насадження, зручні парковки, енергоощадження (але на сьогодні покупець не готовий до нього, оскільки використання сучасних енергоощадних технологій збільшить ціну квадратного метра житлової площі).

Що стосується забезпечення паркомісць (одне місце на одну квартиру), то Ігор Чорнуха зауважив, що це норма для їхньої компанії, і вони її дотримуються.

Своєю чергою Андрій Разумовський зазначив, що кількість транспорту постійно зростає і не передбачати паркомісця неправильно.

"Ми намагаємось передбачити одне паркомісце на одну квартиру. Це не завжди вдається, але така задача перед нами стоїть", – сказав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.04.2017 10:00
Переглядів1239
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:17
15.04.2017
ібрагімович
За молодими будівельниками майбутнє
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг