У Луцьку працюють над картою міста для людей з вадами зору

У Луцьку працюють над розробкою тактильної карти історичної частини міста.

З лютого група працювала над кольоро-графічним вдосконаленням карти і її адаптацією для людей з порушенням зору, – повідомляють у Facebook.

Результатом роботи є графічне зображення карти, виконане у відповідному масштабі. До створення доєднався начальник відділу охорони культурної спадщини управління культури Луцької міської ради Петро Троневич, який допоміг із визначенням найбільш цікавих туристичних об'єктів і розробкою туристичного маршруту.

Нагадаємо: луцький проект переміг у конкурсі малих грантів DREAMactions. На його реалізацію виділять до 5 тисяч доларів.

Конкурс малих грантів вже вдруге організовують CANactions та WNISEF. Конкурс є відкритим та направлений на підтримку урбаністичних проектів, що спрямовані на втілення певних міських перетворень. Конкурс проводиться на території України, офіційною мовою є українська. Гранти у розмірі 5 тисяч доларів надають максимум десяти переможцям, які обирає авторитетне журі.

Цьогоріч грантову підтримку отримають 10 проектів, зокрема реалізують тактильну карту історичної частини Луцька для людей із вадами зору. Координатор проекту – Дмитро Авраменко.

Метою цього проекту є створення сприятливого середовища для життєдіяльності людей із вадами зору (cліпих та слабозорих). До тактильної карти міста також розроблять аудіосупровід.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.04.2017 19:04
Переглядів562
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг