Директор "Луцькводоканалу" розповів про основну причину фінансових збитків

На КП "Луцькводоканал" завершили минулий рік з доходами у сумі понад 86 мільйонів гривень, при тому, що мали й збитки на суму понад 11 мільйонів гривень.

Через те, що держава невчасно здійснює КП "Луцькводоканалу" відшкодування різниці в тарифах, не повертає субсидій та іншого, виникають фінансові збитки на підприємстві. Про це директор КП "Луцькводоканал" Іван Корчук сказав 20 квітня під час засідання комісії засідання постійної комісії міської ради з питань комунального майна та приватизації.

Іван Корчук розповів депутатам, що у 2016 році доходи підприємства становили більше 83 мільйонів гривень, але й були збитки, які становили трохи більше 11 мільйонів гривень. Витрати підприємства торік склали 95 мільйонів гривень

"Основна причина збитків полягає в тому, що тариф до 1 листопада не переглядався, а потім переглядався лише в частині вартості електроенергії. Крім того, мінявся розмір мінімальної зарплати", – сказав Іван Корчук.

Депутат Олександр Козлюк сказав, що комунальне підприємство надає послуги споживачам, які розраховуються за водопостачання та водовідведення із затримками. Також є затримки від держави – це відшкодування різниці в тарифах. На думку депутата, таким чином підприємство просто заводять в борги.

"Це КП змушене звертатись до міської ради з питанням щодо погашення електроенергії, бо є ситуація, що їх можуть відключити. Тому треба 1,5 мільйона гривень виділити, щоб вони погасили цей борг", – сказав Іван Корчук.

Він додав, що, можливо, депутатам і надалі треба буде виділяти ці кошти, якщо держава не буде повертати субсидій, вчасно переглядати тарифи та інше.

Депутати взяли до відома інформацію.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.04.2017 12:10
Переглядів624
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг