Звільнений водій тролейбуса повстав проти луцького депо

В адміністрації Луцького підприємства елеткротранспорту пояснили скандальну ситуації із звільненим водієм тролейбуса.

Нагадаємо: водій тролейбуса Андрій Черчик, який входив у страйковий комітет та відстоював позицію замінити директора ЛПЕ Ігоря Грицюка, намагався поновитися на роботі через суд. Адже вважав, що його звільнили незаконно.

Натомість у ЛПЕ запевнили, що підстави для звільнення таки були, – зазначили у листі.

Як пояснило керівництво підприємства, Черчик дійсно працював на ЛПЕ два роки. Після проходження навчання за профессією "водій тролейбуса" йому присвоїли початковий з трьох можливих – третій кваліфікаційний клас водія тролейбуса.

Звільненню водія передували два дисциплінарні стягнення: за порушення правила експлуатації тролейбуса, що призвело до обриву контактної мережі і нанесення матеріальних збитків підприємству, і за запізнення на робота н 55 хвилин, що призвело до зриву рейсу. На суді Андрій Черчик признав, що був відсутній на роботі без поважних причин.

Керівництво двічі попереджало водія про звільнення, однак він знову прогуляв роботу без поважних причин. Після чого його звільнили.

Учора, 26 квітня, о 5:15 ранку при виїзді електротранспорту депо на лінію Андрій Черчик разом із журналістами телерадіокомпанії "Аверс" без дозволу, без відповідного пропуску та не будучи працівником підприємства проник на територію ЛПЕ та намагався підбурювати колектив до надання недостовірної інформації, наклепів та зриву виїзду тролейбусів на лінію.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.04.2017 17:20
Переглядів2152
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг