Дізнались, чому Яручик не голосував за зарплати Поліщука і його заступників

депутат Микола Яручик

Депутат Луцькради Микола Яручик розповів, чому не брав участь в голосуванні щодо надбавок до зарплати секретаря Луцькради Ігоря Поліщука і його заступників.

Микола Яручик вважає, що було би нелогічно голосувати за підвищення зарплат Поліщуку і його заступникам після того, як він вирішив, що не буде своїми руками знімати владу у місті і не призначатиме нову владу. Про це він сказав у коментарі діловому виданню "Конкурент" 28 квітня.

"Не голосував за підвищення зарплат Поліщуку та його заступникам тому, що в мене була позиція - я своїми руками владу в місті не знімаю і не призначаю нової. Тому я вирішив за це питання не голосувати. Адже було би нелогічно після рішення не брати участь в знятті старої влади і призначенні нової, голосувати потім за ті надбавки до зарплат. Хоча сам вважаю, що люди такого високого статусу, як міський голова чи виконувач його обов'язків, його заступники чи секретар ради, незважаючи на прізвища, повинні мати нормальні зарплати, щоби запобігти корупційній спокусі" – сказав Микола Яручик.

Також депутат додав, що в голосуваннях за такі питання, які стосуються бюджету, розвитку мікрорайону, від якого він обирався, та й за питання розвитку міста в цілому він завжди бере участь, голосує і готовий до конструктивної роботи на користь лучан.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.04.2017 16:30
Переглядів1643
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг